Doktor Uyku izle

Doctor Sleep


Film Bilgileri
1 hafta önce eklendi
Doktor Uyku izle
Doctor Sleep izle (2019), The Shinning filminde izlediğimiz Danny Torrance’ın 40 sene önce Overlook Otel’de yaşadığı travmatik hikaye Doktor Uyku ile devam ediyor. Ewan McGregor, Rebecca Ferguson ve Kyliegh Curran’ın başrolde olduğu, Stephen King’in romanından esinlenerek yazılmış gerilim filminin yönetmeni Mike Flanagan. Overlook’ta yaşadığı travmayı bir türlü atlatamayan Dan uzun süre huzur bulabilmek için mücadele etmiştir. Dan, o güne dek görmediği kadar parlak bir ışıltıya sahip olan Abra tanıştığında geçmişiyle barışır ve Abra'nın hayatta kalabilmesi için daha önce hiç olmadığı kadar güçlü bir şekilde korkularıyla yüzleşerek ölüm ve yaşam arasında büyük bir mücadele içine girer. Filmin diğer oyuncuları ise şöyle sıralanıyor: Carl Lumbly, Zahn McClarnon, Emily Alyn Lind, Bruce Greenwood, Jocelin Donahue, Alex Essoe ve Cliff Curtis.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 3 Yorum
  • Ahmet bozacıMisafir

    Son zamanlarda izlediğim ender güzel bir filmdi.konu değişik.

  • Hasan TahsinMisafir

    Diğer Stephan King kitap uyarlamalarına kıyasla bir tık daha iyi. Çocuk oyuncular olsa da Kesinlikle çocukların seyretmemesi gerekiyor. Seyredilmeye değer.

  • RamazanMisafir

    Oldukça ilginç aynı zamanda etkileyici

WFilmizle’de Günün Filmi
Film Robotu
Son Yorumlar
Mertt, 4 saat önce
my teacher, my obsession bu filimi en kısa zamanda cevire bilirmisiniz acaba
Hakan, 6 saat önce
Harley Quinn karakterinden dolayı izledim. Ama tam bir zaman kaybı. Bol aksiyon var diyen arkadaşlar siz hayatınızda hiç aksiyonlu film izlememişsiniz.
Emirhan gölpınar, 6 saat önce
Her delikanlının kalbine öldürdüğü bir jenny vardır ah forrest ah sen bu fahişeden daha iyilerine layıktın ama ne yazık ki aşk bu kalbe söz geçmiyor...
Ayfer, 8 saat önce
GÜZELDİ TEŞEKKÜRLER
DELİKURT, 8 saat önce
efsane olmuş aptal filmden anlamayan adamlara kanıp izlememezlik yapmayın
wfilmizle, 11 saat önce
Kontrol edildi herhangi bir sorun yok.
Emirhan gölpınar, 11 saat önce
Film hayata bakış açınızı tamamen değiştiriyor önyargıların ve sığ düşüncenin ne kadar tehlikeli olabileceğinin ve onlardan kurtulmamız gerektiğinin farkına varmamızı sağlıyor. Gerçekten bir başyapıt 👏👏