The Biggest Little Farm izle

The Biggest Little Farm


Film Bilgileri
1 hafta önce eklendi
The Biggest Little Farm izle
Türkçe Altyazılı
IMDb: 8.1
The Biggest Little Farm izle (2019), Kendilerini, bilinen en eski ve sürdürülebilir tarım yöntemi olan biyodinamik tarım yöntemiyle bir çiftlik kurup yönetmekle sınayan John ve Molly’nin 7 yılını gözlemliyor belgesel. Bu süreçte iki şehirli, sadece toprağı işleyip çiftliği idare etmekle kalmıyor; aslında küçük bir ekosistem oluşturuyor. Ekosisteme akıllarda sıkı bir yer edinecek Emma adlı bir domuzun ve onun en yakın arkadaşı horoz Greasy’nin de aralarında olduğu birçok hayvanı dahil ediyorlar. Ancak oluşturdukları ekosistemde müthiş bir uyumun peşinde olan ikilinin karşısına doğanın çetrefilli yolları çıkıyor ve bizler de doğanın karmaşasında hayatta kalmaya çalışan çiftin mücadelesine tanık oluyoruz.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
WFilmizle’de Günün Dizisi
La Casa De Papel 4.Sezon izle
IMDb: 8.5
2020 Filmleri izle
Film Robotu
Son Yorumlar
Erhan, 1 saat önce
Site ve yönetimi gayet başarılı , reklamda koymazsa nasıl para kazanacak ? Amme hizmeti yapmıyorlar sonuçta ; filmler de gayet hızlı geliyor , teşekkürler
faruk, 2 saat önce
bilimkurgu uzay filmi sevenler için güzel
Tahir, 3 saat önce
Harika ötesi.Resmen,gözlerim şişti ağlamaktan... Fedaarlık,yokluk ve hayat mücadelsi.Öğrenecek çok şey var bu film den...!
Fe T., 3 saat önce
Nicee
anonim, 3 saat önce
arkadaşlar kafa yapıyor izlemeyin askdla bu nasıl bir film lan
Zehra, 4 saat önce
Dublaj çok kotu. Konusurken okurken gibi soylenmez. (Bunu yapmayacagim) diye konusulmaz. Emege saygim sonsuz ama kotu yani.
Ferhat, 4 saat önce
Kesinlikle izleyin. Harika bir film